O nas

Przedstawiamy nasze biuro

Jesteśmy przyjaznymi ludźmi, którzy poważnie traktują swoją pracę. Problemy klientów są naszymi problemami. Nasi klienci cenią w nas to, że nie są u nas anonimowi. Wiedzą też, że zawsze odbieramy telefon, oddzwaniamy – nie boimy się kontaktu w trudnych sprawach. Swoją działalność oparliśmy na szybkiej komunikacji. Podstawą naszej działalności są wszystkie nowoczesne metody komunikacji – mail, telefon, komunikatory, facebook.

Zadbaj o swoją księgowość

Jesteśmy firmą opartą na wykwalifikowanej kadrze i mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz kadr małych i średnich firm. Podejmujemy się obsługi podmiotów o różnym profilu działalności – handlowym, usługowym, produkcyjnym. Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Na bieżąco śledzimy regulacje podatkowe (stawki, regulacje dot. Jednolitego Pliku Kontrolnego, itp). Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo-płacowych firmy WAPRO. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Zgodnie z przepisami posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Obszar działania obejmuje głównie powiat ełcki.

Lokalizacja w dogodnym punkcie Ełku

Nasza siedziba mieści się w centrum Ełku w bliskim sąsiedztwie Urzędu Miasta, Urzędu Skarbowego i ZUS-u. Obok naszego biura zawsze znajdą Państwo wolne miejsca parkingowe. Z pobliskiego miejsca parkingowego łatwo trafić do naszej siedziby. Lokal znajduje się od frontu budynku, w głównym ciągu komunikacyjnym.

Zapraszamy na rozmowę przy filiżance kawy

Chcielibyśmy szczególnie podkreślić, że w naszym biurze panuje bardzo przyjazna atmosfera. Nie będą się Państwo u nas czuli jak w urzędzie. Spotka tu Państwa uśmiech i miłe podejście. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na filiżankę kawy i chwilę rozmowy.

Zapraszamy na rozmowę przy kawie